russian language czech language
logo wareouse
TradeSoft.cz
software pro skladovou evidenci a obchodování

Warehouse EU

šipka odkaz více info
šipka červená podrobná a zároveň velice jednoduchá skladová evidence
šipka červená možnost propojení skladů s internetovým obchodem

Warehouse Fakturace

šipka odkaz více info
šipka zelená pohodlný program pro evidenci přijatých a vystavených faktur
šipka zelená kontrola dlužníků a věřitelů, tisk platebních příkazů pro banku

Warehouse Autosalon

šipka odkaz více info
šipka modrá vedení skladu autodílů s možnosti prodeje on-line
šipka modrá kompletní kontrola a organizování servisní činnosti autoservisu, případně autosalonu

Warehouse Autosalon :: Popis

Program Warehouse-Autosalon je učen pro vedení skladové evidence, vystavování potřebných listin, zpráv a podrobnou analýzu činnosti autosalonu (autoservisu) z různých aspektů s přihlédnutím k technologickým zvláštnostem podniků tohoto typu. Program má dvě části – Obchod a sklad a Servis. Část Obchod a sklad dubluje všechny funkce programu Warehouse EU a využívá stejné formuláře. Část Servis přihlíží ke všem zvláštnostem servisu a oprav automobilů, umožňuje přijímat objednávky do servisu (s plným popisem potřebných prací), vytisknout tuto objednávku se všemi podrobnostmi (přehled prací, vybavení automobilu, přibližná cena prací, údaje mechanika...), vypočítat konečnou cenu servisu s přihlédnutím k vynaloženému času a náhradním dílům vydaných ze skladu. V části Servis je vedena databáze automobilů (s údaji podle každého servisu), databáze mechaniků (jméno, příjmení, třída, hodinová sazba, telefony...) a provede se spojení s částí Obchod a sklad. Program funguje jak na jednom lokálním počítači, tak i v lokální síti, v operačních systémech Windows 7/8/10.

Pro vizuální seznámení s možnostmi programu Warehouse Autosalon si Vás dovolujeme pozvat do sídla naší společnosti na adrese:
Greg Computers s.r.o.
Drahobejlova 1073/36, Praha 9
Kontakt: +420 257 221 704
mapa

Stránky provozuje společnost Greg Computers s.r.o., která je zároveň výhradním vlastníkem všech obchodních práv k programům Warehouse.