russian language czech language
logo wareouse
TradeSoft.cz
software pro skladovou evidenci a obchodování

Warehouse EU

šipka odkaz více info
šipka červená podrobná a zároveň velice jednoduchá skladová evidence
šipka červená možnost propojení skladů s internetovým obchodem

Warehouse Fakturace

šipka odkaz více info
šipka zelená pohodlný program pro evidenci přijatých a vystavených faktur
šipka zelená kontrola dlužníků a věřitelů, tisk platebních příkazů pro banku

Warehouse Autosalon

šipka odkaz více info
šipka modrá vedení skladu autodílů s možnosti prodeje on-line
šipka modrá kompletní kontrola a organizování servisní činnosti autoservisu, případně autosalonu

Warehouse EU :: Popis

Program Warehouse EU EET byl poprvé zpracován kolektivem programátorů společnosti Greg Computers s.r.o. pro vlastní potřeby firmy. Základními funkcemi programu byla evidence zboží na skladech počítačové firmy (současně 6 skladů), vypisování faktur, invoiců v různých měnách a analýza činnosti firmy v různých aspektech. V současné době jsou funkce programu rozšířeny a program muže používat jakýkoliv drobný nebo střední podnik.
Veškeré zjištěné problémy nebo nedostatky v programu sdělte, prosím, na e-mail info@greg.cz, nebo telefonicky: +420 257 221 704.

Možnosti programu a varianty dodávky
Program Warehouse EU EET je určen pro vedení evidence, vypisování potřebných dokladů, výkazů a podrobné analýzy činnosti firmy z různých aspektů. Program pracuje jak na jednom lokálním počítači, tak i na lokální síti, je v něm zabudována podpora jakýkoliv scannerů čárových kódů a je vytvořena databáze sériových čísel. Systém skladové evidence a obchodování Warehouse EU je zpracován pro platformu Microsoft Windows 7/8/10 s použitím nejnovějších technologií Microsoft.NET Framework a Microsoft SQL Server. K dodávce programu patří instalační balíček samotného programu a instalační balíček prostředí Microsoft.NET Framework (soubor dotnetfx.exe).
Spolehlivost a rychlost Microsoft SQL Server umožní vytvořit vysoce technologický a spolehlivý systém skladové evidence a obchodování, použití nových technologií Microsoft.NET Framework umožňuje lehce integrovat databázi Warehouse EU EET se systémy e-bussinesu B2B a B2C.

Systém je dodáván ve třech základních variantách:
Warehouse EU EET pro jednoho uživatele (pro instalaci na 1 počítač)
Sit’ova verze Warehouse EU EET Professional
Sit’ova verze Warehouse EU Enterprise (zahrnující on-line systém internetového obchodu B2B-B2C Warehouse-Web a speciální systém pro kontrolu dlužníků a věřitelů Warehouse-Fakturace)

Mezi nejvýraznější vlastnosti programu Warehouse EU EET patří jednoduchost práce obsluhy dokonce nekvalifikovaným uživateli počítače a Multilanguage User Interface (čeština, angličtina, ruština).
Je možné dodávat program spolu s počítačem (serverem). V takovém případě se záruční podmínky Gerg Computers s.r.o. vztahují i na celý systém. Pro korporativní klienty je možné uzavřít smlouvu o technickém servisu programového komplexu Warehouse EU EET a systému řízení databází Microsoft SQL Server.

Pro vizuální seznámení s možnostmi programu Warehouse EU si Vás dovolujeme pozvat do sídla naší společnosti na adrese:
Greg Computers s.r.o.
Drahobejlova 1073/36, Praha 9
Kontakt: +420 257 221 704
mapa

Stránky provozuje společnost Greg Computers s.r.o., která je zároveň výhradním vlastníkem všech obchodních práv k programům Warehouse.